Чернігівський письменник Василь Іванина презентував нову книгу «Сонце на Лемеші»

0

Зустріч із письменником Василем Іваниною та презентація його книги “Сонце на Лемеші” відбулися в обласній науковій бібліотеці – у рамках проєкту “Видатні жінки Чернігівщини”. Говорили про історичну постать Наталії Розумихи, матері гетьмана Кирила Розумовського, адже саме вона є головною героїнею зазначеного історичного роману.

Для Василя Іванини це перший історичний роман. Решта його робіт про сучасність. Темою родини Розумовських письменник зацікавився ще у часи студентства, відтоді і збирав матеріал. Саме ж написання зайняло чотири місяці.

Зустріч із метою безпеки провели в укритті бібліотеки. Більшість проєктів працівники читальні проводять онлайн. А це вже другий захід із моменту відновлення роботи читальні у вересні, який тут проводять офлайн. Спершу була “Мандрівна читальня”, ініціатива, яка допомогла зібрати книжки для військових.

Зустріч проходила також і онлайн на платформі зум, після завершення запис викладуть у соціальних мережах бібліотеки, щоб кожен охочий міг їх переглянути.

newch.tv

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я