Юрій Андрухович провів творчу зустріч у Німеччині

0

Лауреат однієї з найпрестижніших німецьких нагород – медалі імені Гете Юрій Андрухович провів творчу зустріч із жителями Гайльбронна.

Для читачів Німеччини давно відоме ім’я Юрія Андруховича як одного з  популяризаторів  німецької мови та культури за межами німецькомовного світу і підтримку міжнародної співпраці в сфері культури. Про нього говорять також як про того, хто є  одним з центральних голосів  у культурному діалозі у своїй батьківщині.

Стиль прози і поезії пана Юрія європейський. Це говорить про неабиякий хист письменника з Івано-Франківська.

Публіка, а це були, здебільшого,  німецькі шанувальники його таланту, залюбки реагувала на розповідь поета і прозаїка. Жарти і невимушена обстановка створювали певний настрій у  відвідувачів.  Переконливий та елегантний письменник узяв у полон своїх прихильників розповіддю про свою творчість, а також читанням уривків із роману «Радіо ніч», яка була представлена двома мовами – німецькою і українською, справляли хороше враження на слухачів. 

Антон Кніттель, директор Будинку літератури, де відбувалася зустріч, подякував Юрію Андруховичу за теплу зустріч, на якій була присутня Аґнес Крістнер, мер міста з питань культури.

Пролунала у залі і українська мова, бо діалог вели і ставили запитання  біженці з України.

Присутні отримали відповіді на поставлені запитання і автографи від автора.

Віра Марущак, голова МОО НСПУ

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я