МКІП презентувало VR-проєкт про наслідки окупації Бородянки на Київщині, спрямований на протидію інформаційній пропаганді на рівні візуал-контенту.
Про це повідомляє пресслужба Міністерства культури та інформаційної політики на сторінці у фейсбуку, передає Укрінформ.
«Мета проєкту – протидіяти пропаганді на рівні відчуттів: якими б гаслами людина не виправдовувала для себе логічність військового конфлікту, після побаченого вона має зрозуміти і зробити все можливе, щоб не допустити повторення цієї трагедії», — йдеться в дописі.
Зазначається, що сюжет VR-кіно ґрунтується на історіях людей, які ніби проводять глядачів вулицями міста під розповідь про те, як вони жили у мирний час та що їм довелося пережити під час окупації. Тож до перегляду представлено руйнування на деокупованих територіях, а також роботи вуличного художника з Великої Британії Бенксі.
МКІП зауважує, що імерсивне документальне VR-кіно «Бородянка: нереальна реальність» знімається за підтримки Українського культурного фонду. Найперше проєкт покажуть на фестивалях кіно, міжнародних конференціях та подіях у підтримку України. Опісля — він буде у вільному доступі для перегляду у VR-шоломах та на Youtube.
Як повідомляв Укрінформ, британський художник Бенксі опублікував своє нове графіті, намальоване в українській Бородянці.
Фото: Інстаграм Вanksy
ukrinform.ua
Прокоментуєте?