На фестивалі «Зелена хвиля» в Одесі нагородили переможців літературних конкурсів

0

На Міжнародному книжковому фестивалі-виставці «Зелена хвиля», який пройшов із 5 по 8 серпня 2021 року в парку ім. Т. Шевченка, нагороджені переможці літературних і художніх конкурсів.

Про це повідомляє omr.gov.ua.

Так, 7 серпня на «книжковій сцені» Міжнародної книжкової виставки «Зелена хвиля» відбулася церемонія нагородження переможців «Корнійчуковського фестивалю».

На Всеукраїнський літературний конкурс «Море талантів» було заявлено 190 робіт з усіх регіонів України. Переможців визначили у вікових категоріях у номінаціях «поезія» та «проза».

Також відбулося нагородження переможців конкурсу цифрового малюнка «iParus» кращих юних художників, що освоїли цифрові технології.

Переможців також назвав Міжнародний конкурс на кращий твір для дітей «Корнійчуковська премія» в номінаціях: «Поезія», «Проза для молодшого шкільного віку», «Проза для старшого шкільного віку», «Драматургія і кіносценарій». У ньому взяли участь літератори України та інших країн.

Усі фіналісти отримали дипломи, почесні відзнаки та подарунки. Роботи переможців опубліковані в альманасі «Море талантів» та збірнику «Корнійчуковська премія».

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я