На сайті УКФ опубліковано реєстри отриманих заявок на конкурсні програми 2020 року

0

15 січня Український культурний фонд завершив прийом заявок на вісім з десяти програм 2020 року. Загалом було отримано 2284 заявки:

983 ‒ програма «Інноваційний культурний продукт»,
434 ‒ програма «Аудіовізуальне мистецтво»,
363 ‒ програма «Навчання. Обміни. Резиденції. Дебюти»,
189 ‒ програма «Знакові події»,
156 ‒ програма «Інклюзивне мистецтво»,
75 ‒ програма «Мережі й аудиторії»,
69 ‒ програма «Аналітика культури»,
15 ‒ програма «Культурні столиці».

До реєстрів увійшли всі заявки, що були фіналізовані заявниками, підписані та надіслані до Фонду. Тому серед них зустрічаються дублікати ‒ однакові заявки, що були заявниками надіслані двічі. Протягом 5 календарних днів з дати публікації реєстрів ми очікуємо офіційних листів від заявників на електронну пошту фонду info@ucf.in.ua (із значенням номеру проектної заявки) з проханням відхилити заявку, яка була надіслана помилково, інакше обидві заявки буде відхилено автоматично на етапі технічного відбору.

Відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору проектів заявки проходитимуть технічний відбір, який триватиме до 07.02.2020. Повідомлення про результати технічного відбору заявник отримає в «Особистому кабінеті», створеному на сайті Фонду. Заявки, що відповідатимуть усім критеріям технічного відбору, будуть передані для оцінювання експертами. Експертний відбір триватиме до 10.03.2020.

За інформацією з сайту УКФ

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я