Письменник Мирослав Дочинець зустрівся з іванофранківцями

0

У рамках відзначення Дня міста, на території Палацу Потоцьких відбулася зустріч із «золотим» письменником України, лауреатом Шевченківської премії Мирославом Дочинцем.

Про це інформує кореспондент Правди.

«Ми воюємо за місце, яке нам дав Бог. Не можна від цього відмовитися, не можна віддавати, це дуже внутрішні, глибинні речі. Ми воювали з ними постійно: мова, звичаєвість, релігія… Прихована війна тривала давно, нарешті вирвалася назовні. Зараз нам потрібне визволення від страху, від сумнівів, від отого напівукраїнства», – сказав під час зустрічі письменник.

Письменник Мирослав Дочинець зустрівся з іванофранківцями. ФОТО

Довідково

Мирослав Дочинець (1959 р.н.) – сучасний закарпатський письменник, видавець, філософ, журналіст, лауреат Шевченківської премії за роман «Криничар».

Мирослав народився в учительській сім’ї. Ще зі шкільних років почав писати та брав участь у літературних конкурсах. Закінчив факультет журналістики Львівського університету. Працював журналістом у численних виданнях.

У 1998 році Мирослав Дочинець заснував видавництво Карпатська вежа, де готуються і виходять друком власні твори Мирослава Дочинця, серед яких найпопулярніші: «Многії літа. Благії літа» – написана на основі унікальних і повчальних матеріалів із зошитів Андрія Ворона, 104-річного закарпатського мудреця, народного філософа, травозная, гомеопата як жити довго в щасті, радості і, що важливо, мудрості. Книга, що витримала понад 10 перевидань і не втрачає популярності.

За роман «Криничар» Дочинець здобув Літературну премію імені Т.Г. Шевченка в 2014 році.

Серед інших творів автора: «Дами і Адами», «Руки і душа та інші невигадані жіночі історії»…

pravda.if.ua

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я