Про роботу «Кабінету молодого автора» на Дніпропетровщині за період воєнного стану

0

Коли молодий автор робить перші кроки на літературній стежці, дуже важливо, щоб поруч був надійний порадник і наставник, який допоможе знайти відповіді на численні питання, надихне, а іноді й підтримає у скрутну хвилину.

Наші колежанки, кураторки «Кабінету молодого автора» при ДОО НСПУ Марія Дружко та Євгенія Яворська знають про це добре. Адже з початку повномасштабної війни ці письменниці активно підтримують літераторів-початківців, проводячи для них численні творчі та культурні акції онлайн та офлайн.

Одним із проєктів для початкуючих авторів став курс письменницької майстерності «Письменницький інтенсив VivArt 22», який розпочався наприкінці минулого року і мав на меті допомогти учасникам розібратися з азами написання прозових творів. І, хоча проєкт внаслідок електричних випробовувань минулої зими зазнав певних складнощів та затримок, нещодавно наші колежанки разом зі своїми вихованцями презентували однойменний збірник, до якого ввійшли нові твори учасників, написані саме під час «Письменницького інтенсиву VivArt 22».

Особливістю збірника є те, що під однією обкладинкою тут зібрано 18 авторів із різних куточків України і закордоння. Багато хто з учасників проєкту за підтримки наставниць Марії Дружко та Євгенії Яворської насмілився на творчі експерименти. Читач знайде у збірнику твір на будь-який смак, адже він майорить розмаїттям жанрів малої прози: від казок і легенд – до філософських притч, детективів, наукової фантастики тощо.

Детально дізнатись про презентацію збірника «Письменницький інтенсив VivArt 22», яка відбулась у Львові, можна тут:

Пресслужба ДОО НСПУ

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я