Сувої, плакати і навіть цукерки: волинська письменниця створює унікальні казки для дітей

0
131

Лучанка Наталія Гуркіна 10 років пише казки про Волинь і Луцьк, складає загадки та оповідання. Жодного разу письменниця не замовляла друкований тираж видань, адже казки виготовляє власноруч, враховуючи побажання читачів-замовників.

Про це повідомляє Суспільне Волині.

Хендмейд твори Наталія Гуркіна робить у вигляді подарункових скриньок, сувоїв, плакатів, цукерок та інших речей.

Проєкт «Казка з Луцька» Наталія Гуркіна розпочала реалізовувати три роки тому. У ньому серія розповідей та ілюстрацій про пам’ятки архітектури обласного центру Волині.

Письменниця каже: хочеться, щоб наш Луцьк став унікальним для людей і запам’ятовувався чимось особливим. Кожна місцева пам’ятка у її творах має свого героя, який навчає чомусь важливому.

«Монастир шариток – там яблунька, яка каже змінити думки і зміниться життя. Монастир бригідок – там вуглик і жаринка, які розповідають, що кожна людина може змінитися і бути такою, якій люди будуть дякувати. Жабка Соня, яка біля вежі Чарторийських, учить, що кожна людина має свій талант», – говорить письменниця.

Скриньку казок про Луцьк часто використовують під час проведення занять у дитсадках. Вихователька ЗДО № 22 Наталія Шульга каже: проводить заняття гуртка «Словограй», де діти за кольором обирають казку, котру їм читатимуть.

Те, що історію обласного центру, його культуру і традиції подають у неординарній формі, має підігріти цікавість дітей, каже письменник Володимир Павлік. Про Наталію Гуркіну говорить так: «Вона пропагує Луцьк, нашу історію та створює позитивний імідж».

Кожен набір казок – унікальний, розповідає авторка. Усе для нього лучанка виготовляє власноруч. Її хендмейд твори тепер є у Франції, Америці, Польщі, Італії, Іспанії. Каже: там, де є українці, там є і «Казка з Луцька».

Джерело: volynnews.com.

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я