У Львові говоритимуть про нове життя зруйнованих війною міст

0

URBAN бібліотека запрошує на подію «Нове життя зруйнованого міста». Йдеться про презентацію публікації Івана Станіславського про мозаїки Маріуполя та дискусію про необхідність такої роботи під час війни.


Що залишить наступним поколінням війна та як зберегти культурну ідентичність в умовах воєнного часу? Як нам відбудувати не лише зруйновані будівлі, а й культурну самобутність міст? І чи треба говорити про збереження культурної спадщини, коли навколо гинуть люди? Ці та інші не менш важливі питання обговорять на події.

Коли: 10 грудня, 16:00

Де: URBAN бібліотека (м. Львів, вул. Устияновича, 4), код на домофоні – 2.

Для участі потрібно зареєструватись за посиланням: https://bit.ly/3F8SpbR

Спікери заходу:

·       Іван Станіславський, фотограф, дослідник монументального мистецтва, автор фотопутівника «Маріуполь монументальний»;

·       Оксана Дащаківська, керівниця представництва МФ «Відродження», викладачка Українського католицького університету.

Захід відбудеться у межах серії заходів «Зона комфорту». За допомогою цих зустрічей організатори прагнуть створити комфортне середовище для інтеграції та комунікації креаторів із різних регіонів та областей, які зараз живуть у Львові.

Серію заходів «Зона комфорту» організовує Ресурсно-аналітичний центр «Суспільство і довкілля» спільно з Львівською міською радою та мережею міських бібліотек Львова за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Львівська міська рада

city-adm.lviv.ua

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я