У перекладі на українську вийшла книжка “Історія громадянської війни в США”

0

У видавництві “Пропала грамота” вийшла друком книжка американського історика Джеймса Форда Роудса “Історія громадянської війни в США”, яка отримала Пулітцерівську премію, у перекладі українською мовою. Про це повідомляє propalahramota.com.ua.

У виданні детально та прискіпливо описано визначальну подію для Сполучених Штатів — Громадянську війну 1861—1865 років. Автор розглядає Громадянську війну не тільки через призму битв, а й додає широку панораму дипломатичної гри, проникає до владних кабінетів, бавовняних плантацій, вулиць індустріальних міст.

І все це щоби максимально об’єктивно, яскраво та детально розповісти історію Громадянської війни.

Перекладач Ігор Бігун прокоментував:

“Український переклад книжки Дж. Ф. Роудса є першою історичною працею українською мовою, присвяченою конкретно темі Громадянської війни в США – однієї з найбільш визначальних для всієї історії Штатів події.

Автор приділяє вдосталь уваги відтворенню політичних і особистісних портретів ключових осіб Союзу й Конфедерації: президентів Авраама Лінкольна й Джефферсона Дейвіса, їхніх міністрів та генералів.

Сама завдяки охопленню предмета з багатьох кутів зору книжа здобула Пулітцерівську премію в 1918 році. На додачу, українське видання доповнене численними фотографіями, репродукціями картин і оригінальними схемами бойових дій”.

Джерело: «Українська літературна газета»

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я