Українську мову викладатимуть для турецьких студентів

0

Начальник Тернопільської обласної військової адміністрації Володимир Труш зустрівся з викладачкою української мови кафедри славістики українського відділення Стамбульського університету Тетяною Фецан. 

На зустрічі вперше презентували книжку ,,Українська мова для турецькомовних студентів. Базовий рівень”. Цей підручник реалізовано в рамках співпраці Тернопільської обласної військової адміністрацї з Українським Товариством Взаємодопомоги в Стамбулі. «Переконаний, що поширення української культури в Туреччині дозволить зміцнити дружні відносини між нашими народами та відкрити нові перспективи україно-турецької дружби. Наступні напрямки співпраці – організація літніх шкіл та академічних обмінів між Стамбульським університетом і Тернопільським педагогічним університетом, проведення Днів Тернопільщини в Стамбулі й багато інших», — зазначив Володимир Труш. 

Підручники надруковано у Тернопільському видавництві ,,Підручники і посібники”. 345 примірників передано Українському Товариству Взаємодопомоги в Стамбулі. Вони будуть корисними не тільки для кафедри україністики Стамбульського університету, а й для турецькомовних студентів, які навчаються у вищих навчальних закладах області та України.

oda.te.gov.ua

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я