Із засідання Секретаріату НСПУ

0
645

13 березня під головуванням очільника Національної спілки письменників України Михайла Сидоржевського відбулося чергове засідання Секретаріату НСПУ, результатом якого стала низка доручень та ухвал для врегулювання діяльності Спілки.

Секретаріат ухвалив погодити з орендарем ФОП Михайло Тодоров, вартість проектних робіт (проектної документації) щодо реконструкції орендованого за договором майна на території Одеському будинку творчості письменників. Нагадаємо, що в грудні минулого року було підписано договір по оренді Одеського будинку творчості письменників. Сторона, з якою НСПУ підписала угоду по оренді, надала безвідсоткову позику розміром 350 тисяч гривень, з яких Спілка погасила борг по ПДВ.

Очільник НСПУ повідомив, що 12 березня відбулося засідання комітету Премії імені Олеся Гончара Міністерства культури України. Відтак, за рішенням журі (6 голосів «за», один – «проти») лауреатом премії стала Тетяна Пишнюк за книжку «Нерозгаданий постскриптум». Церемонія нагородження запланована на 3 квітня, коли урочисто відзначатиметься 100-річчя з дня народження О.Гончара.

Перший заступник голови НСПУ Віктор Мельник доповів про стан підготовки проведення Міжнародного шевченківського свята  «В сім`ї вольній, новій». Зокрема, він оголосив список запрошених гостей та повідомив, що базовим містом проведення заходу стане Вінниця.

Також було розглянуто інші питання порядку денного.

Секретаріат розглянув остаточний варіант тексту звернення до Президента з приводу актів вандалізму та затвердив його. Нагадаємо, що поштовхом стали викрадення погруддя Лесі Українки з пам’ятною дошкою з фасаду будівлі Музею імені Лесі Українки та викрадення бронзових гірлянд, які прикрашали пам’ятник  Лесі Українки на Байковому цвинтарі.  

Заступник голови НСПУ Олександр Гордон доповів про підготовку довідника НСПУ. Також він розповів про планування спільного проекту Спілки з Інститутом літератури ім. Т. Шевченка НАН України. 

Крім того, Секретаріат просить підтримати Інститут літератури ім. Т. Шевченка НАН України кандидатуру М.Жулинського на посаду голови журі Літературної премії імені О.Білецького.

Прес-центр НСПУ

 

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я