У Львові планують написати унікальний курс для НАТО про участь військової поліції у гібридній війні

0

У Львові триває обговорення процесу написання курсу «Військова поліція у гібридній війні» для військовослужбовців країн-членів НАТО та їхніх партнерів. Про це повідомляє armyinform.com.ua.

– На базі 25-го навчального центру Військової служби правопорядку ми спробуємо написати курс, який потім використовуватимуть у  Збройних Силах України та Північноатлантичному альянсі, − сказав керівник центру підполковник Олег Керницький.

До обговорення та планування курсу також долучились іноземні колеги з Канади та Литви.

– Ми плануємо написати курс практично з чистого листа, опираючись лише на власний досвід. Адже якраз українська армія стала однією з перших у світі, яка зіштовхнулась із таким поняттям як гібридна війна, − додав представник 25-го навчального центру ВСП старший лейтенант Андрій Качмар. – Разом із канадськими та литовськими колегами українські військовослужбовці з центру ІПСО Сил спецоперацій, військові журналісти львівського офісу АрміяInform та представники ВСП ЗСУ обговорюють на конференції мету та завдання такого курсу. Після цього спільно напишуть практично-лекційний курс на прикладі та досвіді українських військових під час їхньої участі в гібридній російсько-українській війні на Донбасі.

Обговорення та планування курсу триватиме до кінця тижня, а вже самі практичні заняття та написання матеріалу розпочнуться на початку наступного місяця.

Віктор Ануфрієв

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я