«Камертон»: серед фіналістів — поетка, журналістка, депутатка і спортсменка Олена Багрянцева!

0

Як і обіцяли, – продовжуємо відкривати імена нових фіналістів Міжнародного проєкту «Музично-поетичного салону «Камертон». Твори цих авторів 20 березня озвучать на сцені столичного Будинку письменників НСПУ майбутні актори – студенти Київського національного університету театру, кiно і телебачення ім. І.К. Карпенка-Карого, а також вихованці студії театру і кіно «Ромео і Джульєтта».

Фіналісткою другого концерту «Камертона» стала Олена Багрянцева!

Народилась 20 вересня 1983 року в Києві. Закінчила Інститут філології Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, магістр філології.
Членкиня Національної спілки журналістів України, Національної федерації бодібілдингу та фітнесу України, депутатка Конотопської міської ради.

Авторка збірок поезій: «У пошуках світанку», «Чатування на диво», «Щаслива» (збірка поезій українською та болгарською мовами), «Нитка Аріадни», а також збірки новел «Сусідка осені» і навіть навчальної збірки для дітей «Таблиця множення у віршах».

Також є упорядником та редактором близько десяти книжок інших авторів.
Брала участь у багатьох всеукраїнських літературних конкурсах, виступах, презентаціях, творчих вечорах, концертах, театральних постановках. У 2019 році стала номінантом міжнародного літературного конкурсу «Коронація Слова».

Працює директором Конотопського міського будинку культури «Зоряний».

Нагадуємо, другий концерт Міжнародного проєкту «Музично-поетичний салон «Камертон» відбудеться 20 березня о 18:00 в Будинку письменників НСПУ (Київ, вул. Банкова, 2).

Під час концерту звучатиме сучасна і класична інструментальна і вокальна музика від відомих музикантів і талановитих студентів Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського, а також поезії фіналістів «Камертона» в акторському виконанні. Низка концертів за підтримки літературного агента з США Єлизавети Соломатіної триватиме упродовж 2020 року. Найкращі поетичні твори увійдуть до аудіоантології сучасної української поезії у співпраці з проектом «Слухай!», а також будуть опубліковані на сторінках літературних видань України і зарубіжжя.

Також звертаємо увагу охочих долучитися до проєкту в якості учасників. До 2 квітня триває добір поезій. Умови читайте тут: https://nspu.com.ua/…/molodih-poetiv-zaproshujut-do-uchast…/.

Кабінет молодого автора НСПУ
#Камертон
#Музично_поетичний_салон_Камертон

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я