Спеціальний гість «Камертона» — Сергій Лазо!

0
1526

20 березня о 18:00 в Київському будинку письменників НСПУ відбудеться другий концерт Міжнародного проєкту «Музично-поетичний салон «Камертон», почесним гостем якого буде Сергій Лазо.

Сергій Лазо – особистість, яку письменник Андрій Курков охрестив «людиною-оркестром». А як інакше назвати людину, яка одночасно поет, прозаїк, драматург, артист, музикант, співак, композитор, продюсер, музичний оглядач, модератор культурно-мистецьких імпрез?
Його пісні добре відомі як в Україні, так і за її межами, вони переможно звучали на багатьох фестивалях, радіо і телепроектах, таких як «Пісенний вернісаж», «Марія», «Шлягер», «Пісня року», «Слов’янський базар», «Х-фактор», «Голос країни» тощо.

Серед виконавців його пісень багато відомих артистів. Достатньо згадати Василя Зінкевича, Віктора Павлика, Наталю Сумську, Оксану Пекун, Гайтану, гурти «Світязь», «Mensound», «СКАЙ» та ін. Своєрідною візитівкою автора стали його хіти «Ти подобаєшся мені» та «Ні обіцянок, ні пробачень», які нещодавно відсвяткували свій чвертьвіковий ювілей.

Сергій Лазо має філологічну освіту. Наприкінці 60-х років організував першу в рідному місті Житомирі рок-групу, почав писати вірші, пісні, любив «Бітлз», рок-н-рол, блюз, що не співпадало з комуністичним вихованням та провокувало на конфлікти із владою.
Сьогодні Сергій Лазо – автор майже трьох десятків книжок і дисків. Член Спілки письменників та спілки журналістів. Лауреат багатьох премій, заслужений діяч мистецтв України. Твори поета перекладені польською, німецькою, російською, французькою, англійською, грузинською та італійською мовами.

Концертує, нерозлучний з гітарою. Любить живопис, сучасний балет і подорожі на повітряній кулі. Великий шанувальник джазу.
Вважає себе щасливою людиною, тому що займається справою серця.

Запрошуємо всіх охочих на концерт «Камертона», під час якого звучатимуть музичні та вокальні твори у виконанні Тетяни Стаматі-Оленєвої, Сергія Лазо та студентів Київської національної музичної академії ім. П. І. Чайковського та поетичні твори фіналістів проєкту від майбутніх акторів – студентів Київського національного університету театру, кiно і телебачення ім. І.К. Карпенка-Карого, а також вихованці студії театру і кіно «Ромео і Джульєтта».

Вхід вільний.
Адреса: м. Київ, вул. Банкова, 2.

Кабінет молодого автора НСПУ
#Камертон
#Музично_поетичний_салон_Камертон

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я