Відбулася творча зустріч із письменницею Ольгою Полевіною

0

Спекотний липень для письменниці Ольги Полевіної – місяць особливий. Вона народилася майже в середині літа. Отож, творча зустріч із нею саме в цей час – свого роду звіт напередодні дня народження. Вона як авторка понад 10 книжок працює в жанрах поезії, прози, публіцистики, перекладу, а останнім часом – і в дитячій літературі. І відома не тільки на Кіровоградщині.

Ольга Миколаївна з подивом оглянула два стелажі книжок і журналів, збірок, до яких увійшли її твори, потримала в руках дипломи лауреатів і фіналістів різноманітних конкурсів числом понад півтора десятка, серед яких дипломи лауреата літературної премії ім. Максиміліана Кирієнка-Волошина, «Дніпро-Бук ФЕСТ», «Молодої КороНації», ім. Євгена Маланюка, ім. Юрія Яновського – усіх не перелічиш. Один стелаж зайняли журнали «Дзвін», «Дніпро», «Перевал», «Золота пектораль», «Склянка часу», «Український детектив», «Поріг», збірки фіналістів конкурсів ім. В. Портяка, І.Федорова та інші. Одну з поличок зайняли макети поки ще не виданих книжок, серед яких 5 романів, 2 збірки віршів.

Творчий ужинок вразив не тільки присутніх, а й саму авторку, яка побачила свої твори не на полиці в шафі, а розкладеними на загальний огляд. Ольга Полевіна розповіла про кожну свою книжку.

Журналіст і літератор Анатолій Саржевський процитував вислови героїні роману «Санта Лючія», зокрема: «Є автори такі, що пишуть, а є такі, яких читають. Іноді перехід з однієї якості в іншу займає ціле життя»; «Письменник – це той, хто не писати не може».

Завідувач відділом краєзнавства обласної наукової бібліотеки ім. Д. Чижевського, де проходила зустріч, Тетяна Колєчкіна зауважила, що Ольга Полевіна  –  саме та письменниця, книжки якої читають.

На вулиці панувала спека, а в залі було тепло й радісно. Щира розповідь авторки, її природний гумор, невимушеність у спілкуванні створювали чудову атмосферу.

Джерело: ounb.kirovohrad

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я