Відбулась зустріч голови НСПУ М.Сидоржевського з головою парламентського Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики М. Потураєвим

0

У понеділок, 5 жовтня, відбулась робоча зустріч голови Національної спілки письменників України Михайла Сидоржевського з головою Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики Микитою Потураєвим. У зустрічі також взяв участь секретар НСПУ, народний депутат України 2-го скликання Борис Пономаренко.

Під час зустрічі обговорювалися питання бюджетного фінансування НСПУ в поточному і в 2021 роках. М. Потураєв заявив про свою підтримку бюджетного фінансування національних творчих спілок і висловив сподівання, що виділення відповідних коштів буде підтримане Верховною Радою під час  голосування закону про Державний бюджет-2021.

Крім того, під час зустрічі були обговорені інші питання, пов’язані з життєдіяльністю НСПУ. Зокрема, М. Потураєв підтримав ініціативу керівництва Спілки письменників щодо проведення зустрічі Секретаріату НСПУ з народними депутатами Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики.

Пресслужба НСПУ

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я