Відбулось засідання Правління НСПУ

0
1574

12 березня під головуванням очільника НСПУ Михайла Сидоржевського відбулись засідання Секретаріату та Правління НСПУ. Головним керівним органом НСПУ були ухвалені рішення стосовно ряду важливих питань діяльності організації. 

На розгляд Правління були винесені та затвердженні кадрові зміни в Секретаріаті та Правлінні НСПУ. Ухвалено рішення вивести зі складу Правління НСПУ: П. Куща — у зв’язку з завершенням терміну перебування на посаді голови Донецької ОО НСПУ; В. Герасимчука — у відповідності з поданою заявою за станом здоров’я; О. Медка — з причини його смерті. Кооптувати до складу правління НСПУ новообраного голову Донецької ОО М. Сіробабу; до складу Правління і Секретаріату  – Б.Пономаренка, заступника голови Київської організації НСПУ.

Про ситуацію в Луганській ОО доповідала в.о. голови Луганської ОО Ганна Гайворонська. Беручи до уваги форс-мажорні обставини, які склалися в Луганській ОО, зокрема, повну відсутність відповідної документації і печатки (все це забрав з собою А.Медведенко, який до 2014 року очолював цю організацію, і який нині мешкає на тимчасово окупованій території України),   Правління ухвалило рішення ліквідувати Луганську обласну організацію НСПУ. Правління своїм рішенням сформувало ліквідаційну комісію на чолі з відповідальним секретарем НСПУ М.Гриценком. Доручено готувати необхідну документацію для реєстрації нової Луганської обласної організації НСПУ.

Про вкрай важке фінансове становище НСПУ доповів голова НСПУ Михайло Сидоржевський (витяг із виступу голови НСПУ друкується).

Виходячи зі складного фінансового становища НСПУ, а також відсутності бюджетного фінансування нинішнього року, Правлінням ухвалено внести зміни в організацію виробництва і праці НСПУ шляхом  скорочення відповідної кількості штатних одиниць НСПУ.

Правління затвердило штатний розклад НСПУ на 2020-й рік і кошторис доходів та витрат НСПУ на 2020 рік.

Заступник голови НСПУ Т. Фольварочна звітувала про завершення роботи над Письменницьким довідником, який вийде друком вже цього року, і буде мати два варіанти – для службового використання та для широкого загалу. Довідник буде опублікований у паперовому та електронному варіантах.

Про роботу Приймальної комісії звітували голова Приймальної комісії П. Засенко та секретар Приймальної комісії Ю. Бережко-Камінська. Вони оголосили список кандидатів, які успішно пройшли творчий конкурс та були рекомендовані до лав НСПУ, після чого члени Правління НСПУ більшістю голосів  затвердили список кандидатів.

Також Правлінням НСПУ було затверджено нове Положення про роботу Приймальної комісії НСПУ,  а також проведено часткову кооптацію членів Приймальної комісії.

Правління НСПУ підтримало заяву відомих діячів культури і мистецтва з вимогою скасувати рішення Комітету щодо цьогорічного присудження Національної премії імені Тараса Шевченка у зв’язку зі значними порушеннями діючого Положення про премію. Текст заяви окремо опубліковано на ресурсах НСПУ в мережі інтернет та в газеті «Літературна Україна».

Прес-центр НСПУ

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я