Відбулось засідання Секретаріату НСПУ

0

Під головуванням очільника НСПУ Михайла Сидоржевського відбулось чергове засідання Секретаріату НСПУ.

Михайло Сидоржевський розпочав засідання з обговорення ухвал попереднього засідання Секретаріату та протокольних доручень голови НСПУ. Зокрема, були розглянуті питання ремонту приміщень Будинку письменників на Банковій, 2 , обговорено проект «Письменницький автобус», а також розробка та функціонування нового сайту НСПУ.

Узгоджено текст заяви Секретаріату НСПУ з приводу проведення
виборів до Верховної Ради України.

Щодо підготовки і відзначення 250-річчя І.П. Котляревського звітував заступник голови КО НСПУ НСПУ Борис Пономаренко. М. Сидоржевський розповів про підготовку відзначення 80-річчя Валерія Шевчука.

Голова КО НСПУ Марія Морозенко надала змістовний звіт про роботу Київської організації НСПУ.

Секретар НСПУ по роботі з молоддю Богдана Гайворонська доповіла про останні етапи підготовки проведення Літературно-музичного фестивалю «Ірпінський Парнас».

Директор видавництва «Український письменник», секретар НСПУ Василь Клічак доповів про діяльність видавництва, підготовку до друку нових видань, наведення ладу в приміщеннях.

Інформацію про господарську діяльність ДУМу надав генеральний директор підприємства Сергій Мартинюк. А саме – щодо ремонту та оренди приміщень, покриття боргів Будинку письменників НСПУ, а також розповів про оздоровлення і відпочинок письменників в Ірпені, Одесі та Трускавці. Сергій Мартинюк запропонував внести зміни до Статуту ДУМу. З цього приводу рішенням Секретаріату затверджено створення робочої групи на чолі з головою НСПУ М. Сидоржевським.
Були розглянуті також інші питання порядку денного.

Прес-центр НСПУ

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я