Алея видавців на Ірпінському Парнасі: Дух і Літера

0
863

Цього року на фестивалі «Ірпінський Парнас» буде представлена Алея видавців — книжковий і видавничий ярмарок, де можна буде не лише придбати книги відомих українських видавництв, а і поспілкуватися з представниками щодо видання власних творів. Починаємо знайомство з учасниками Алеї видавців — представляємо видавництво «Дух і літера».

«Дух і літера» – українське гуманітарне видавництво, що знайомить читачів з найкращими зразками світової та української класики, а також найновішими дослідженнями в галузях філософії, історії, культурології, соціальних наук, мистецтвознавства тощо. У наших виданнях ми дбаємо про творче поєднання «наук про літеру» з «науками про дух», про гармонію між формою та сенсом.

Відкриття кожного автора, вибір кожної книги, над якою ми працюємо – це частини захопливої пригоди, що нею «Дух і Літера» живе і надихається вже понад 25 років. 

Ми переконані, що якісний нон-фікшн має бути доступним кожному українцю і що кожна справжня зустріч із книжкою не обмежується прочитанням 50, 200 чи 500 сторінок. На кону стоїть щось більше: відкриття нових світів та нових особистостей! Саме тому для нас є такими важливими діалог між читачем і автором, організація публічних заходів, презентацій, лекцій тощо. Відтак ми прагнемо знайомити українців не лише з книжками, але і з особистостями!

«Дух і Літера» має чим пишатись, адже на сьогодні у видавництві вийшло понад 400 видань. Здається, це тільки початок…

Оргкомітет «Ірпінського Парнасу»

Детально про фестиваль: https://www.facebook.com/groups/148567155701043/about/

 

 

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я